Náplavka
CRW_9973

Letní divadelní program u Bajkazylu

Alternativní autorské a pohybové divadlo, dětská představení, lekce swingu, nový cirkus a mnoho dalšího se během letních prázdnin uskuteční na open-air scéně u Bajkazylu.

Vždy v úterý v podvečer se lze do programu aktivně zapojit a zatančit si swing pod vedením lektorů ze Swing Busters Prague. Lekce se konají od až do konce srpna pravidelně každé úterý v čase 17:30 – 19:30. Přijďte se naučit základní taneční kroky, nebo si zatančit na místě s nezaměnitelnou atmosférou! Vhodné pro začátečníky i pokročilé! Začínáme 27.6. !!!

Každou prázdninovou neděli od 17:00 je na programu zábava pro děti. Vystoupí herci ze Studia Damúza, Divadla Kaká, Loutek bez hranic nebo Slovosledi (vypravěči příběhů ze Storytelling.cz). 

Ve středu 19. července od 21:00 bude možné na náplavce spatřit oceňované taneční představení Andrey Miltnerové a Jana Komárka Tanec magnetické baleríny (koprodukce s Motus).  Magnetická balerínka je přikovaná ve své světelné kleci, ale odtud zároveň otevírá jiné dimenze. Intenzivní pohybové sekvence ve spojení se zvukovou koláží a úzce napojeným, pohyblivým světelným designem, předkládají nenásilné, místy iritující, jindy zranitelné, osobní svědectví o urputné obsesi pohybem.

O týden později, ve středu 26. července od 20:00, bude u Bajkazylu představení Husí krky souboru Cirkus Tety – novocirkusového souboru, který se zaměřuje na vzdušnou akrobacii, převážně na double cloudu a tentokrát i dalších lanech. K inscenaci Husí krky si TeTy přizvaly Radima Vizváryho, mima, performera, režiséra, pedagoga a choreografa, a společně propojili nový cirkus a fyzické divadlo.

Změna programu vyhrazena. V případě deště se akce ruší. Pro aktuální program sledujte fcb stránky Bajkazylu.

Pořádá: Bajkazyl z.s.

Za podpory: Magistrát hlavního města Prahy

 CRW_9973 studio-DAMUZA-lakoma-barka-1 11351238_664369917030408_7448559079997596067_n

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>