Náplavka
CRW_0266_1

Premiéra taneční site specific

CRW_0255

Trio performerů v představení Tok propojí pohyb – tanec – hudbu a zvukovou krajinu. Pro projekt, který bude mít 5.8. premiéru (POZOR ZMĚNA, PREMIÉRA BUDE 6.8.), se tvůrci inspirovali prostorem pražské Náplavky a jejími (krátkodobými) obyvateli.

Taneční představení pracuje s tematikou bez-časovosti, vědomě vyvolané (lidskou) aktivitou, či naopak tělem unášeným událostmi a okolnostmi. Ohmatává jemnou linii pro-tínající prostředí a performanci. Zpracovává situace a akce ovlivněné místem Náplavky – veřejným prostorem, kde se prolíná život náhodných kolemjdoucích, odpočívajících či jejich dočasných obyvatel. Místo, kde se mísí zájmy, vrstvy společnosti, styly a způsoby pře-bývání či po-bývání.

Představení vychází z událostí tohoto místa přetvořenými skrz médium zvuku a pohybu v pokus vytvořit určitý typ pozměněné reality, která je viditelná těm, kdo zbystří svou pozornost.

tanec: Jana Novorytová a Zdenka Brungot Svíteková

hudba a zvuk: George Cremaschi

Premiéra 6.8. v 18:00 a 20:00 na Náplavce u Palackého mostu.

Změna programu vyhrazena. V případě nepříznivého počasí se premiéra přesouvá na jiný termín.
Pořádá: Bajkazyl
Za podpory: Magistrát hlavního města Prahy

CRW_0253

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>