bar / stavba / servis / půjčovna / kulturák

bajk3

Náplavka – Servis

Na náplavce už čtvrtým rokem rozvíjíme to, co před naším nástupem v Praze chybělo: první pomoc pro všechny, kdo jezdí po městě na kole.

Nabízíme službu rychlé pouliční B-ambulance: špičkově vybavený dílenský point pod širým nebem, v jehož rámci zkušený mechanik řeší na počkání běžné provozní závady (píchlé duše, povolené osy, prasklé řetězy, rozhozená kola, povolené představce a další nástrahy, které přináší denní provoz ve městě.

Prodáváme základní doplňky pro městské cyklisty (světla, zámky, zvonky, nářadí, lepení nebo mapy).

Na náplavce jsme rovněž zavedli v Praze zatím zcela unikátní službu svépomocného stojanu, v jejímž rámci si můžete půjčit naše nářadí a opravit si kolo vlastníma rukama.

bajk6

Fungujeme na ulici, ale pracujeme na velmi solidním základě.   B-ambulance” je vybavena profesionálním nářadím Park Tool a naši mechanici jsou bohatě vyškoleni denním pohybem po městě.

Během opravy můžete asistovat, posedět v baru u řeky nebo vyrazit na chvíli do města a kolo si vyzvednout až se vám to bude hodit.

Jsme otevření všemu, ale na náplavce funguje jasné pravidlo: každá zakázka musí být vyřízena a vyzvednuta během jedné směny.

Složitější problémy vyhodnotíme na místě a pošleme vás do našich dílen na Žižkově nebo v MeetFactory.

ZÁKLADNÍ CENÍK:

Samoobslužný stojan: 150 Kč/hod

Práce mechanika: 450 Kč/hod

Ostatní sazby k nahlédnutí v dílně

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>