stavba / servis

bajkazyl7

Meetfactory – stavba

Otevřený prostor, bratrství s týmem MeetFactory a spousta času. Dílna v MeetFactory je jednoznačně předurčená k naplnění části poslání, s nímž jsme kdysi odstartovali Bajkazyl: recyklace a stavba kol na míru.

DSC_3114

V komponentech samozřejmě přísaháme na svatou trojici (Campagnolo, SRAM, Shimano), ale nechceme zastírat, že našemu srdci je nejbližší Campa.

Kromě této báze preferujeme zajímavé manufaktury nebo (bývalé či současné) lídry, k nimž máme sami osobní vztah (Klein, Garry Fischer, Ritchey, Cannondale, Colnago, Dancelli,  Miche, Cane Creek, Schwalbe, Vittoria, Brooks, Kolos, Dia-Compe, Sturmey Archer, Sugino,  Sakae, Favorit, Sachs, Modolo, Remerx, Sapim, DT Swiss, Mavic, Selle Italia, Selle San Marco, Cinelli a mnoho dalších).

Preferujeme trubky Columbus a Reynolds, ale obecně jdeme do všeho, co šlo ve své době alespoň trochu mimo hlavní proud.

Rádi s vámi probereme vaše představy a touhy, přidáme potřebnou radu a postavíme vám bicykl přesně podle vašich požadavků. Případně si můžete vybrat jako vzor některý ze zhruba 40 strojů, které už jsme stihli postavit.

Pokud víte co chcete nebo se naopak potřebujete z gruntu poradit, neváhejte nás kontaktovat. Stavba a recyklace jsou to, o co nám opravdu jde.

A v Meetactory na to máme volný prostor.

 

 

meet3

 

DSC_1736

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>