stavba / servis

bajkazyl4

Meetfactory – servis

Dílenský ateliér v MeetFactory soustřeďuje v jednom bodě vše, na co jsme v Bajkazylu pyšní. Na místě najdete kompletně vybavenou dílnu, sklad použitých rámů a komponentů, schránku vintage pokladů, unikátní výběr městských a silničních pneumatik a mechanika, který ví o kolech skoro všechno.

Po letech sbírání jezdeckých i servismanských zkušeností umíme opravit všechno od padesátých let nahoru: silnice, cestovní kola, městská kola, MTB, CX, singlespeedy i fixky.

Jsme schopni sehnat jakékoli díly a to jak nové tak ty, které byly ve své době na špičce startovního pole. Pokud to jde, peferujeme lokál – čili dílenskou Evropu před cenově oslnivou Asií. Zároveň nemáme předsudky a z terénu velmi dobře víme, jak skvěle funguje asijská špička.

Jsme specialisté na pevné “železo”, ale zvládáme základní servis hydraulických kotoučových brzd. Zajistíme opravy a repase odpružených vidlic a tlumičů, ale tuto lahůdku přenecháváme specialistům.

Umíme zařídit opravy prasklých rámů (ocel i hliník), lakování i veškeré další úpravy, které jste si schopni vy sami (nebo my s vámi) vymyslet.

Pracujeme na špičkovém nářadí ParkTool, doplněném zámečnickými  a jezdeckými vychytávkami, které postupně přinesl život.

MeetFactory vedle dílenských služeb nabízí unikátní službu svépomocného stojanu, v jejímž rámci si můžete půjčit naše profesionální nářadí a opravit si kolo vlastníma rukama. Pokud se ocitnete ve slepé uličce, rádi vám poradíme, jak dál.

bajkazyl7

ZÁKLADNÍ CENÍK:

Samoobslužný stojan: 150 Kč/hod

Práce mechanika: 450 Kč/hod

Sazby jednotlivých dílenských úkonů jsou k nahlédnutí v dílně

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>