bar / stavba / servis / půjčovna / kulturák

Bmirkarez

Stavba

 

k1Pokud jsme v Bajkazylu na něco pyšní, jsou to zcela jistě naše zkušenosti z ulice a schopnost zúročit je při stavbě kol na míru.

Víme, že každý jezdec je originál.  Najít na trhu stroj, který přesně sedí vašim požadavkům nemusí být úplně snadné.

Právě proto jdeme vlastní cestou. Přísaháme na recyklaci a baví nás vybírat si z minulosti kousky i technické vychytávky,  které jsou i po letech inspirativní.

A tuhle paměť kombinujeme s novými materiály a tím, co sami žijeme. Projezdili jsme na bicyklu všechny kouty světa, vyzkoušeli jsme všechny terény a povrchy a otestovali stroje i sami sebe v každém  počasí.

Na zakázku postavíme jakýkoli bicykl: silnici, horské kolo,  cyklokrosku nebo městský speciál.  Jezdíme na všem a známe všechna úskalí. Stavíme low-costy pro studenty i luxusní kusy pro ty, kdo vědí přesně co chtějí a potřebují sedlat nepřehlédnutelný originál.

Všechno, do čeho pouštíme, jsme vyzkoušeli v terénu na vlastní kůži. 602961_478935748818834_2052064586_nO Praze víme úplně všechno.

Rádi s vámi probereme vaše představy a touhy, přidáme jemnou radu a postavíme vám bicykl přesně podle vašich požadavků. Případně si můžete vybrat z unikátních kousků, které jsme objevili nebo postavili podle svých představ.

Detaily zjistíte v našich dílnách na Žižkově a v Meetfactory.

vyber1

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>